Uus katus vali talvel!

uus katusKas on plaanis katust vahetada või olete maja ehitamas? Kui vastuseks on jah, siis on talv just õige aeg! Saate rahulikult informatsiooni koguda nii materjalide valiku kui ka vajalike tööde kohta.

Maja üks olulisemaks osaks on katus, mis peab kaitsma maja konstruktsioone ning tagama ehitise hea ja turvalise sisekliima. Korralik ja pika elueaga katus ei sõltu ainult kvaliteetsest materjalist, tähtis on ka paigalduse kvaliteet. Seega on oluline roll ka tootja paigaldusjuhiste järgimisel. Valides kvaliteetsed katusematerjalid ja paigalduse, võite kindlad olla tasuvas investeeringus.

Katusematerjali valik sõltub maja arhitektuurilisest lahendusest. Esmalt on vajalik paika panna katuse tüüp: lamekatus või viilkatus. Seejärel saab keskenduda katusematerjalide valikule. Katuse planeerimisel tuleb läbi mõelda ka kõik katusega seonduvad detailid, et lõpptulemus oleks võimalikult ootuspärane.

Oluline on terviklahendus, mis kestaks aastakümneid. Katuselahenduse puhul on tähtsal kohal aluskate, tihendamise materjalid, ohutustarvikud ja läbiviigud. Kõik materjalid peavad tagama katuse veekindluse ja kestvuse.

Talveperiood on suurepärane aeg hinnavõrdluste kogumiseks! Talv on katuseehituses rahulikum periood, seega on hea just lumisemal ajal koguda täpsemat informatsiooni ja hinnapakkumisi erinevatelt pakkujatelt. See võimaldab teil rahulikult süveneda erinevate katusematerjalide omadustesse ning välja selgitada, mis on vajalik tervikliku katuse ehitamiseks.

Kindlasti tasub uurida ka erinevate sooduskampaaniate kohta, sest tihtipeale on just talvel kõige paremad pakkumised.

Küsige julgelt hinnapakkumisi SIIT või tutvu erinevate katusematerjalidega SIIN! Rooftec aitab kalkuleerida Teile sobiva katuselahenduse.

rooftec