Bituumensindel Supreme AR

Supreme AR bituumensindel loob Teie kodule väärikust, lisab ilmastikukindlust ja atraktiivsust taskukohase hinnaga.

Bituumensindel Supreme AR klaaskiust fiiberklaas® armatuur tagab neile sindlitele hea ilmastikukindluse. Mineraalsete graanulitega kaetud ja välistemperatuurile vastupidava bituumenkihiga sindlid tagavad katusekonstruktsiooni niiskuskindluse.

Supreme AR sindlitel on 25 aastat garantiid ja vastupidavus 26 m/s (100 km/h) tuuletugevusele ning UL A-klassi tuulekindlus. Supreme AR bituumensindel on lisaks veel töödeldud vetikakasvust tuleneva värvimuutuse vastu, millele annab tootja 10-aastase garantii.

Tuule taluvus

Tugevad tuuled võivad põhjustada bituumensindlite katuselt ära lendamise. Puuduvad sindlid võivad põhjustada katuse lekkeid või teisi kahjustusi. Sindlite kinnitusaine kvaliteet ja tugevus mängib tähtsat rolli vastupidavuses tuulele.

Copy of Tempel_2 sowens corning bituumensindel


PILTMÕÕTHIND
bituumensindelBituumensindel Supreme AR Estate Gray, pakk 3,1m28,70 € (m2)
bituumensindelBituumensindel Supreme AR Chateau Green, pakk 3,1m28,70 € (m2)
bituumensindelBituumensindel Supreme AR Spanish Red, pakk 3,1m28,70 € (m2)
bituumensindelBituumensindel Supreme AR Brownwood, pakk 3,1m28,70 € (m2)
bituumensindelBituumensindel Supreme AR Onyx Black, pakk 3,1m28,70 € (m2)

Mõõdud: 305 x 915 mm
Kattev pind: 127 mm
Max. ruutmeetrite arv pakis: ≥3,1 m2
Pakke aluse peale: 48

Bituumensindel Supreme AR:

Aluspaber

Puitalusmaterjali katmiseks. Kasutada „hingavat“ materjali nagu näiteks bituumenpapp, mis vastab A-klassi tulekindlusnõuetele ja tagab ilmastikukindluse kaldvihmahoogudele.

aluskate
Iseliimuv neelumaterjal Weatherlock Mat

WeatherLock® Mat veekindel aluskate võimaldab ülimat katusepinna kaitset sinu kodule. See aitab vältida kahjustusi, mida tekitab külma/sula ringlus, hoovihmad ja normaalne veejooks, mis tekib neelude, ventilatsioonide, korstende ja katuseakende alal. WeatherLock® Mat on ideaalne täitma kõikki aluskatte funktsioone, kaasaarvatud räästad ja viilud, seda selle patenteeritud disaini pärast, mis on polümeerkattega. 40% kergem kui konkureerivad tooted. Spetsiaalselt disainitud veekindel aluskate.

neel
Harja ventilatsioon Rigid Roll 6m

Katuseharja ventilatsioon rullis
VentSure® Rigid Roll on sindlite peale paigaldatav madalaprofiilne jäik katuseharja ventilatsioon rullis, mis niiskuskaitsemembraaniga tagab ilmastikukindluse.
Rulli pikkus 6 jm. Rulli on lihtne käsitleda ja paigaldada. Võib paigaldada naelapüstoliga – talub mehhaanilist paigaldamist. Valmistatud patendeeritud vastupidavast plastikust. Tulemus – madal profiil ja ühtlaselt nägus katusehari. Sobib peaaegu kõigile kaldenurkadele alates 18 kraadi.

rigid roll
Ventilatsioonikarp

Viilkatuse plastikust tuulutusavaga ventilatsioonikarp.
Vastupidav polümeer-materjal, vastupidav mehhaanilisel paigaldamisel. Ventileeritav pindala 80-120 m².
Ultravioletkiirtevastane kaitse. Eraldi märgitud kinnituskohtadega ekstralai naelutusriba. Integreeritud putukavõrk.

ventilatsioonikarp
Bituumenmastiks

Korstna/seinaliideste ühenduskohtade hüdroisoleerimiseks. Muutub kiiresti puutekuivaks. Kohe vihma- ja jääkindel. Sobiv bituumsete materjalide, leeliseliste pindade ja metallidega. Kasutatav niisketel pindadel. Sulamistemperatuur üle 100°C. Ei muutu külmaga rabedaks. Kasutatav ka vertikaalsetes vuukides. Vastupidav lahjendatud hapetele, leelistele, heitgaasidele ja ilmastiku mõjule. Kõrge rebimiskindlusega.

bituumenmastiks
Ääreliist

Ääreplekke kasutatakse külgmiste ja esiräästaservade ääristamiseks, et vältida niiskuse pääsemist katusematerjali alla katuse servadest.

Naelad

Soovitatavalt galvaniseeritud, 32-35 mm, naelapea läbimõõt vähemalt 0,9 cm. Klambrid mõõdus vähemalt 2,4 cm (otsade vahe minimaalselt 2,4 cm), piisava pikkusega, et haakuda 10 mm puitalusesse. Kõik kinnitid peavad ulatuma puitalusesse vähemalt 1,9 cm või täielikult läbima puidust alusmaterjali.

naelad
Starter Shingle Roll

Välista vajadus lõigata sindliribasid või ümber keerata, et alustada algusrida. Lihtsalt paigalda algusriba puhtale, kuivale ning tasasele pinnale. Saadaval mugavates üksikutes rullides. Lihtne koori ja kleebi panek. Ei vaja eraldi spetsiaalseid tööriistu ega treeningut.

Starter-roll
Harjaplaat

Aitavad kaitsta katuseharja ventilatsiooni niiskuse eest. Katab harjajoone. Lisab ekstra kaitset ja avardab välimust. Sobivad kõigi Owens Corningu toodetega. Kergesti painduv materjal efektiivseks paigalduseks.

harjaplaat
Bituumensindelkatus

Chateau Green
Estate Gray
Onyx Black
Brownwood

3-sektsiooniliste bituumensindlite paigaldusjuhend
Oakridge PRO – Duration™ sarja lamineeritud bituumensindlite paigaldusjuhend
Owens Corning harjaplaatide paigaldusjuhend
VentSure niiskustõkkega jäik harjatuulutusriba rullis paigaldusjuhend
Ohutus katusel – juhend

rooftec