Katuseaken RoofLITE CORE

RoofLITE Core katuseaken on sisemise pöördteljega suurepäraste soojapidavuse omadustega kõrgekvaliteedilised katuseakn. Akn on varustatud kvaliteetse termoklaasi ja ventilatsiooniga.

Ostes RoofLITE katuseakna, saad palju nii vähese eest, sest RoofLITE püüab, et klient saaks ootusi ületava toote.

Taani taustaga firmana, pakub väga kõrge kvaliteediga atraktiivse skandinaavia disainiga ja vastuvõetava hinnaga tooteid. Core katuseaken on lihtne monteerida isegi töövõtteid mitte valdavatel isikutel. Aknad on rangelt testitud soojapidavuse ja veekindluse suhtes. Core katuseaken omab euroliidu turul vajalikke lubasid, tunnistusi ja deklaratsioone. Core Katuseaken on tagatud 10 aastase garantiiga.

Kuidas õnnestub meil hoida nii madalat hinda, loobumata toote suurepärasest kvaliteedist? Kõrvaldades kõik kliendipoolseid kulusid suurendavad asjaolud. Parimaks näiteks on siin fakt, et RoofLITE keskendub vaid standardmõõtudes toodete tootmisele ja kõrvaldab suure osa turunduse ja haldusega seotud kulutustest. Toote kvaliteet jääb samas puutumata.

RoofLITE CORE katuseaken on igakülgselt testitud ning nende konstruktsioon tagab kogu aknale suurepärase soojapidavuse.

CORE katuseaken on valmistatud vastavalt slim-line disainitehnoloogiale – neil on tumedad profiilid, mis tagab nende esteetilise sobivuse ruumiga ning võimaldavad paremat ruumi ventilatsiooni.

Komplekti kuulub katuseaken ning kinnituskrae (laineline või sile profiil).


MÕÕTHIND
Katuseaken CORE 780 x 980mm220 €
Katuseaken CORE 780 x 1180mm240 €
Katuseaken CORE 780 x 1400mm260 €
Katuseaken CORE pimendav ruloo 780 x 980mm56 €
Katuseaken CORE pimendav ruloo 780 x 1180mm64 €
Katuseaken CORE pimendav ruloo 780 x 1400mm72 €

Core katuseaken sobivad väga hästi lainelisele ning ka siledale katuse profiilile.

Puit ja viimistlus: Loodusliku välimuse säilitamiseks on valitud männipuit kaetud värvitu veega lahjendatava akrüüllaki kihiga.

Komponendid: Katuseaken on välja töötatud kõrgeima kvaliteediga komponentidest lähtuvalt. Meie akende tootmisel kasutatud puit on pärit vaid sertifitseeritud ja uuendatavatest varudest.

RoofLITE kvaliteet: Kõik katuseaknad on testitud soojapidavuse, veekindluse ja akustiliste omaduste suhtes Saksamaa sõltumatus uurimisinstituudis IFT. Neil on samuti Varssavi Ehitustehnika Instituudi tehniline kinnitus, Riikliku Hügieeniinstituudi tunnistus ja COBR Metalplast sertifikaat (rautised).

Krae: Krae tagab lihtsa aknamontaaži. RoofLITE pakkumises on saadaval kraed kõikidele lainelistele ja lamedatele katetele, ning samuti kombineeritud krae, mis võimaldab ühendada tasapinnal palju aknaid. Tunnistus ja COBR Metalplast sertifikaat (rautised).

Pimendav ruloo: Pimendav ruloo on saadaval iga mõõtu akendele. Külgprofiilid tagavad ideaalse sobivuse, täieliku pimenduse, ja vajalikus asendis püsimise.

Käepide: Katuseaken on allosast avatav. Varustatud käepidemega, mis on valmistatud vormitud tsingist. Kaks avamise asendit: nn mikrotuulutus ja täielik avamine.

Toimimisviis: Katuseaknal on keskne pöörlemistelg, mis hõlbustab nii akna välimise kui sisemise poole puhtuse hoidmist.

Valgus: Slim-line profiili kasutamine võimaldab 10% paremat sisevalgustust, kui konkureerivatel toodetel.

Klaas: Aknad on argooniga täidetud termoklaasiga, mis tagab hea soojapidavuse.

Disain: Katuseaken on valmistatud vastavalt slim-line tehnoloogiale, mis tagab selle esteetilise ja kerge interjööriga sobitumise.

Toodang: RoofLITE kasutab toodangu osas uusimaid tehnoloogiaid. Vabrikul on ISO 9001 sertifikaat.

Core katuseaken pakkumises on kaht tüüpi kõrge kvaliteediga kraed.

Laineline krae (TF), mis sobib profüleeritud kattega katustele paksusega 16 kuni 90 mm. Lame krae (SF), mida kasutatakse lameda kattega katustele paksusega 0 kuni 16 mm.

Mõlemad kraed on valmistatud alumiiniumist. Lainelisel krael on all tsingitud tinariba ja lamedal krael terasriba. Kraed on lakitud tumehalliks, mis sobib enamuse katusekatete ja aknaplekkidega. RoofLITE kraed on täiesti hermeetilised ja vastupidavad UV-kiirguse suhtes, mida kinnitavad ekstreemsetes ilmastikuoludes läbiviidud testid.

Mõõdud vastavalt akna mõõdule.

RoofLITE Pimendav Ruloo

Pimendav ruloo sobib iga tüüpi RoofLITE katuseakendele. On saadaval ühes värvitoonis kangaga: tumesinine. Meie ruloodel kasutatav kangas on 100% pimenduse saavutamiseks valmistatud spetsiaalse kummikihiga kaetud kangast.

Ruloo on varustatud spetsiaalsete alumiiniumist külgprofiilidega, mis võimaldavad optimaalset ruloo sobitamist ja püsimist vajalikul tasapinnal.

Ruloo on standardtoode, mis sobib iga tüüpi ja mõõtu RoofLITE katuseakendele vajaduseta seda ümber teha. Samal põhjusel on rulood väga kerged monteerida. Kõike tuleb teha nii, nagu on näidatud igasse pakendisse lisatud montaažijuhendis või vaadata “samm-sammult“ montaaži meie internetilehelt.

Kui olete huvitatud meie ruloo ostmisest, palume konsulteerida meie tooteid pakkuva lähima kaupluse teenindajatega.

Õige mõõdu valimiseks, palume avada aken ja lugeda mõõt tabelist, tiiva ülemiselt äärelt.

Core katuseaken on võimalik monteerida igat tüüpi katusekatete korral, katustele kaldega 15 kuni 90 kraadi. Õige montaaži eesmärgil palume sobitada vastav krae.

Core katuseaken on väga lihtne monteerida isegi katusekatja töövõtteid mitte valdaval isikul. Lisa abiks on läbipaistev montaaži piltillustratsioon, mis on lisatud igale aknale.

RoofLITE brožüür

rooftec