Bituumensindel Designer Colors OC

Pole vahet, kas ihkate oma kodumajja natuke rohkem põnevust või soovite talle anda hoopis uue välimuse – Bituumensindel Designer Colors Collection võimaldab mõlemat. Kõikide elementide koosmõjul tekkiv harmooniline lahendus on vaieldamatult seda väärt.

TruDefinition™ Duration® bituumensindel Designer Colors Collection sindlid omavad kõrgekvaliteedilist vastupidavust SureNail® tehnoloogiaga koos kolmekordse kihilise kaitsega ja suurepärase liimuva toimega. Lisaks on neil eluaegne limiteeritud garantii ja nad peavad vastu kuni 210 km/h tuulele.

Bituumensindel Designer Colors Collection toovad esile värvi ja kontrasti intensiivsuse, millega saavutame maksimaalse kvaliteedi ja dimensiooni.
OMADUSED JA EELISED
  • AR pinnatöötlus suurendab kaitset samblakasvu vastu
  • Limiteeritud eluaegne garantii**
  • Vastupidavus tuulele kuni 210 km/h
  • Vetikavastane limiteeritud garantii**
  • Klassifitseeritud vastupidavus tuulele
  • SureNail® tehnoloogia
  • Soojuslik kasutegur
  • Kõrge UV vastupidavus
  • Esteetiline väljanägemine

PILTMÕÕTHIND
bituumensindelBituumensindel OC TDD Designer Colors - Storm Cloud m²14,00 € (m2)
bituumensindelBituumensindel OC TDD Designer Colors - Merlot m²14,00 € (m2)
bituumensindelBituumensindel OC TDD Designer Colors - Summer Harvest m²14,00 € (m2)

Nominaalne suurus: 337 x 1000 mm
Nähtav pind: 143 mm
Sindleid ruutmeetri kohta: 7
Maksimaalne kattuvus ühest pakist: ≥ 3 m2
Paki kaal: 35 kg
Pakkide arv ühel alusel: 39

Owens Corning TruDefinition™ Duration® Designer Colors Collection seeria bituumensindlid koos patenteeritud SureNail® tehnoloogiaga pakuvad järgmisi uudseid lahendusi:

Läbimurre disainis

Sisaldab tugevduskangast, mis tagab katuse paigaldamisel püsivalt ühtlase kinnituse.

Kolmekihiline kaitse

Ainulaadne kolmekihiline tugevdus toimib, kui klaasfiiberriie asetub sindlite lamineeritud kihile, tekitades tugeva kinnitusjõu.

Ülihea haardumine

Meie täiustatud Tru-Bond® kinnitus haardub tihedalt spetsiaalselt väljatöötatudklaasfiiberriide naelutusribaga sindli alumises osas. Tru-Bond® on patenteeritud kõrgema klassi ilmastikukindlast bituumenist, mis on kokku segatud Owens Corning tihedusaine poolt.

Suurepärane liimuv toime

Spetsiaalse koostisega laiad liimiribad hoiavad sindlite kihid lamineerituna koos.

Erakordne vastupidavus tuulele

Tööstuse esimene bituumensindel, mille vastupidavuse kuni 210 km/h tuulele garanteerib 4 naela kinnitus. Väiksem nõutav naelte arv vähendab pinna läbistusi.

Aluspaber

Puitalusmaterjali katmiseks. Kasutada „hingavat“ materjali nagu näiteks bituumenpapp, mis vastab A-klassi tulekindlusnõuetele ja tagab ilmastikukindluse kaldvihmahoogudele.

aluskate
Iseliimuv neelumaterjal Weatherlock Mat

WeatherLock® Mat veekindel aluskate võimaldab ülimat katusepinna kaitset sinu kodule. See aitab vältida kahjustusi, mida tekitab külma/sula ringlus, hoovihmad ja normaalne veejooks, mis tekib neelude, ventilatsioonide, korstende ja katuseakende alal. WeatherLock® Mat on ideaalne täitma kõikki aluskatte funktsioone, kaasaarvatud räästad ja viilud, seda selle patenteeritud disaini pärast, mis on polümeerkattega. 40% kergem kui konkureerivad tooted. Spetsiaalselt disainitud veekindel aluskate.

neel
Harja ventilatsioon Rigid Roll 6m

Katuseharja ventilatsioon rullis
VentSure® Rigid Roll on sindlite peale paigaldatav madalaprofiilne jäik katuseharja ventilatsioon rullis, mis niiskuskaitsemembraaniga tagab ilmastikukindluse.
Rulli pikkus 6 jm. Rulli on lihtne käsitleda ja paigaldada. Võib paigaldada naelapüstoliga – talub mehhaanilist paigaldamist. Valmistatud patendeeritud vastupidavast plastikust. Tulemus – madal profiil ja ühtlaselt nägus katusehari. Sobib peaaegu kõigile kaldenurkadele alates 18 kraadi.

rigid roll
Ventilatsioonikarp

Viilkatuse plastikust tuulutusavaga ventilatsioonikarp.
Vastupidav polümeer-materjal, vastupidav mehhaanilisel paigaldamisel. Ventileeritav pindala 80-120 m².
Ultravioletkiirtevastane kaitse. Eraldi märgitud kinnituskohtadega ekstralai naelutusriba. Integreeritud putukavõrk.

ventilatsioonikarp
Bituumenmastiks

Korstna/seinaliideste ühenduskohtade hüdroisoleerimiseks. Muutub kiiresti puutekuivaks. Kohe vihma- ja jääkindel. Sobiv bituumsete materjalide, leeliseliste pindade ja metallidega. Kasutatav niisketel pindadel. Sulamistemperatuur üle 100°C. Ei muutu külmaga rabedaks. Kasutatav ka vertikaalsetes vuukides. Vastupidav lahjendatud hapetele, leelistele, heitgaasidele ja ilmastiku mõjule. Kõrge rebimiskindlusega.

bituumenmastiks
Ääreliist

Ääreplekke kasutatakse külgmiste ja esiräästaservade ääristamiseks, et vältida niiskuse pääsemist katusematerjali alla katuse servadest.

Naelad

Soovitatavalt galvaniseeritud, 32-35 mm, naelapea läbimõõt vähemalt 0,9 cm. Klambrid mõõdus vähemalt 2,4 cm (otsade vahe minimaalselt 2,4 cm), piisava pikkusega, et haakuda 10 mm puitalusesse. Kõik kinnitid peavad ulatuma puitalusesse vähemalt 1,9 cm või täielikult läbima puidust alusmaterjali.

naelad
Starter Shingle Roll

Välista vajadus lõigata sindliribasid või ümber keerata, et alustada algusrida. Lihtsalt paigalda algusriba puhtale, kuivale ning tasasele pinnale. Saadaval mugavates üksikutes rullides. Lihtne koori ja kleebi panek. Ei vaja eraldi spetsiaalseid tööriistu ega treeningut.

Starter-roll
Harjaplaat

Aitavad kaitsta katuseharja ventilatsiooni niiskuse eest. Katab harjajoone. Lisab ekstra kaitset ja avardab välimust. Sobivad kõigi Owens Corningu toodetega. Kergesti painduv materjal efektiivseks paigalduseks.

harjaplaat
Bituumensindelkatus

Storm Cloud
Merlot
Summer Harvest

Sindlikonstruktsioon on valmistatud kõrgekvaliteedilisest asfaltist ja originaalsest fiiberklaasist®.

3-sektsiooniliste bituumensindlite paigaldusjuhend
Oakridge PRO – Duration™ sarja lamineeritud bituumensindlite paigaldusjuhend
Owens Corning harjaplaatide paigaldusjuhend
VentSure niiskustõkkega jäik harjatuulutusriba rullis paigaldusjuhend
Ohutus katusel – juhend

rooftec