Klassikaline Eterniit

Klassikaline eterniit on looduslik asbestivaba laineline tsementkiud katusekatteplaat. Ökoloogiliselt puhas, ilmastiku- ja tulekindlus, kergus, elastsus, montaažilihtsus, lai värvivalik ja ostjasõbralik hind on teinud temast populaarse katusematerjali.

Klassikaline eterniit katusematerjali tootmine baseerub kaasaegsel tehnoloogial, millega on saavutatud kõrge kvaliteeditase. Ajalooliselt on eterniitkatused Eesti rasketes ilmastikutingimustes näidanud ennast väga vastupidavate ja kauakestvatena. Tema kasutusalaks on elamud, tööstus- ja kommunaalobjektid ning põllumajandusehitised. Hall eterniit võimaldab katta suuri pindalasid taskukohase hinnaga.

Kevadine allahindlus Rooftecis! Küsi pakkumist oma maja jaoks juba täna!

Tutvu tehase poolt valmistatavate eterniidist harja ja servakatetega SIIT.

Kuidas kliendid sellest kasu saavad?

  • Eterniidi väga minimaalne hooldusvajadus
  • Madalad kasutus- ja hoolduskulud
  • Asbestivaba eterniidi pikk eluiga
  • Vähem visuaalse välimuse halvenemist aja jooksul

Mitmete võimalustega kooslus 

ERAKORDSED VÕIMALUSED 

Tänu põhjalikult välja töötatud kiudtugevdusele on asbestivaba eterniit plaadid erakordselt õhukesed ja kerged, kui arvestada nende tugevust ja märkimisväärset vastupidavust peaaegu kõikidele välitingimustele ja -mõjudele.

Asbestivaba eterniidi märkimisväärne kerguse ja tugevuse kooslus võimaldab kõikvõimalikku tüüpi ehitiste arhitektidel, projekteerijatel ja inseneridel kirjutada ümber mõned alusvõrrandid selle kohta, mida on võimalik hoonete välisilmega korda saata – olgu see siis vertikaalne, horisontaalne või kaldus. Sees või väljas.


MÕÕTHIND
1250 x 1130 mm Hall8,60 €
1250 x 1130 mm Värviline11,05 €
1750 x 1130 mm Hall13,10 €
1750 x 1130 mm Värviline16,85 €
2500 x 1130 mm Hall17,20 €
2500 x 1130 mm Värviline23,20 €

Punane; must; tumepruun; roheline; hall

Ostu-müügiprotsess:

Klient saab täita Hinnapäringu siin. Seejärel saadetakse Kliendile materjalide pakkumine. Kui Kliendile sobib pakkumine, saadetakse Kliendile arve, mille tasumise järel pangaülekandega või sularahas on Tellimus jõustunud.

Transport:

Rooftec OÜ pakub võimalust oma kaup objektile transportida. Võimalik on valida kas kaup laetakse auto pealt maha vedaja poolt või teostab Klient mahalaadimist ise. Klient peab tagama kaubaautole kindla sissepääsu objektile. Rooftec OÜ ja transpordifirma ei vastuta materjalide kohaletoimetamisega tekkinud viivituse ja tekkinud eest, kui Kliendi poolt määratud objektini puudub korralik kattega sissesõidutee, Kliendi või Kliendi esindajat ei ole kohapeal või Kliendi poolt esitatud andmed on ebatäpsed või ebaõiged.
Juhime tähelepanu, et vedaja saab kauba tuua objektini mööda kõvakattega teed. Kui teekate on sobilik, siis võib transportida ka mööda muud tüüpi teekatet aga seda otsustab vedaja.

Garantii:

Vastavalt Tarbijakaitseseadusele kehtib Rooftec OÜ-st ostetud kaupadele tootjagarantii 2 aastat. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui ta on kulunud!

Kauba tagastamine:

Ostjal on 14 päeva jooksul õigus kaupa vahetada või raha tagasi küsida.

  • Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi Ostja tootepakendit avada. Müüa võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata), originaalpakendis ja kahjustamata/määrdunud.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada Müüjale avaldus koos arve koopiaga e-posti aadressile info@rooftec.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Ostjal on õigus tellimus tühistada ka enne makse sooritamist. Sellest tuleb teavitada kirjutades info@rooftec.ee vastavasisulise avalduse.

Kauba tagastamine toimub Ostja enda kulul ning esialgset transpordikulu Müüja Ostjale tagasi ei maksavälja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vastanud Ostja tellimusele. Ostja tagastab kauba nii kiiresti, kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kui tellitud kaup ei vasta tellimusele, siis vahetuse- ja tagastuskulud kannab esimesel korral Müüja. Iga järgneva vahetuse korral kannab postikulud Ostja. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Müüja õigused:

Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad võivad muutuda ette teatamiseta.

rooftec