Harjatihend rullis 5m

Universaalne harjatihend DUO-ROLL eterniidile ja muudele katustele  – Veeauru läbilaskev ja kauakestev universaalne harjatihend katuse harjale.

Katuse harjatihend, mis on sobilik nii horisontaal- kui ka kaldharjadele. Sobib erinevatele katusekatetele: painduvad servad lubavad tihendit paigaldada kivi-, plekk-, eterniit katustele. Toode on 5- meetrises rullis, laius 310 mm.

Tihend on valmistatud vastupidavast polüpropüleenist, UV- vastupidavust suurendavate lisanditega. Harjatihendil on külgedel alumiiniumist ribad, keskel on kõrgkvalideedist polüpropüleenist kangas, mis tagab kõrge auru väljalaskvuse katusealuse tuuldumist pärssimata.

Harjatihendil asetseb mõlemas servas 30mm laiused isekleepuvad ribad, mis tagab tihendi püsivuse. Kaitseb katust vihma, niiskuse, tolmu ja lume eest. Tihend on vastupidav mehhaanilistele kahjustustele, Eesti iseääralikule kliimale ning UV-kiirgustele.

Laius 310 mm, rullis 5 m
Värvid: must, tumepruun, punane.


MÕÕTHIND
Harjatihend OPTI-DUO-ROLL. 5 m rullis30 €

Veeauru läbilaskev ja kauakestev katuseharja universaalne harjatihend. Laius 310 mm, rullis 5 m. Standardvärvid: tumepruun, must, telliskivipunane.

Harjatihend paigaldusjuhend

rooftec