Ecolux valgusplaat

Ecolux valgusplaat on PVC-st toodetud läbipaistev, sama laine sammuga kui eterniit, mida kasutatakse katusesse valgusavade tegemiseks.

Poola eterniit katustesse valgusavade tegemiseks on võimalik kasutada läbipaistvaid, sama lainesammuga PVC plaate Ecolux. Laineline Ecolux valgusplaat  on löögikindel – praktiliselt purunematu, ilmastiku ja UV-kindel.

Valgusplaat kinnitatakse 1, 3, 5, 7 laine pealt. Plaadid toestatakse vastava tugidetailiga või sama laine sammu ja kõrgusega Eurofala plaadi ribadega. Tuleb jälgida, et valgusplaatide kogupind oleks alla 15% katuse kogupinnast. Kõrvuti asetsevate plaatide kogupind võib olla kuni 15 m². Valgusplaatide kasutamisel värviliste tsementkiud plaatidega katuste juures, tuleb valgusplaadi aluse plaadi toetuspinna osa katta heleda teibi, kile või värviga, sest tume plaadi pind võib päikese käes kuumeneda ja mõjutada valgusplaadi struktuuri ja muid omadusi. Valgusplaate ei tohi paigaldada ruberoidkatustele ega nende vastu asetada soojustust.

Mõõdud: 2500×1120 mm
Paksus: 0,8-1,0 mm
1m² kaal: 1,4 kg
Plaadi kaal: 4 kg
Lainete arv: 9
Laine kõrgus: 30 mm
Laine samm: 130 mm
Kasulik laius: 1040 (+/- 5) mm
Kasulik pindala 150 mm ülekatte korral: 2,44 m²
Kasulik pindala 200 mm ülekatte korral: 2,39 m²

Ostu-müügiprotsess:

Klient saab täita Hinnapäringu siin. Seejärel saadetakse Kliendile materjalide pakkumine. Kui Kliendile sobib pakkumine, saadetakse Kliendile arve, mille tasumise järel pangaülekandega või sularahas on Tellimus jõustunud.

Transport:

Rooftec OÜ pakub võimalust oma kaup objektile transportida. Võimalik on valida kas kaup laetakse auto pealt maha vedaja poolt või teostab Klient mahalaadimist ise. Klient peab tagama kaubaautole kindla sissepääsu objektile. Rooftec OÜ ja transpordifirma ei vastuta materjalide kohaletoimetamisega tekkinud viivituse ja tekkinud eest, kui Kliendi poolt määratud objektini puudub korralik kattega sissesõidutee, Kliendi või Kliendi esindajat ei ole kohapeal või Kliendi poolt esitatud andmed on ebatäpsed või ebaõiged.
Juhime tähelepanu, et vedaja saab kauba tuua objektini mööda kõvakattega teed. Kui teekate on sobilik, siis võib transportida ka mööda muud tüüpi teekatet aga seda otsustab vedaja.

Garantii:

Vastavalt Tarbijakaitseseadusele kehtib Rooftec OÜ-st ostetud kaupadele tootjagarantii 2 aastat. Toodete kasutamisel peab täpselt järgima paigaldus- ja kasutusjuhendit, sest toodete garantii kehtib vaid materjali- või valmistusvigade korral. Garantii ei kehti, kui toodet on valesti kasutatud või kui ta on kulunud!

Kauba tagastamine:

Ostjal on 14 päeva jooksul õigus kaupa vahetada või raha tagasi küsida.

  • Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi Ostja tootepakendit avada. Müüa võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata), originaalpakendis ja kahjustamata/määrdunud.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada Müüjale avaldus koos arve koopiaga e-posti aadressile info@rooftec.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Ostjal on õigus tellimus tühistada ka enne makse sooritamist. Sellest tuleb teavitada kirjutades info@rooftec.ee vastavasisulise avalduse.

Kauba tagastamine toimub Ostja enda kulul ning esialgset transpordikulu Müüja Ostjale tagasi ei maksavälja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vastanud Ostja tellimusele. Ostja tagastab kauba nii kiiresti, kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kui tellitud kaup ei vasta tellimusele, siis vahetuse- ja tagastuskulud kannab esimesel korral Müüja. Iga järgneva vahetuse korral kannab postikulud Ostja. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Müüja õigused:

Kõik pildid on illustratiivse tähendusega. Hinnad võivad muutuda ette teatamiseta.

rooftec