Katuse aluskate Silver 75 m²

Katuse aluskate Elkatek Silver 75 m² rull.

Elkatek aluskate Silver on soodsa hinnaga katuse aluskate. Aluskate Silver on tugeva konstruktsooniga katuse aluskate, kolmekihiline katuse aluskate, mille keskel polüetüleenvõrk PE, mõlemale poolele on lamineeritud veekindel polüetüleenkiht. Silver katuse aluskate on mikroperforeeritud.

Katuse aluskatet Silver kasutatakse kivikatuste, teraskatuse ja tsementkiud (eterniit) katuse plaatide katuse konstruktsioonides. Aluskate Silver on kasutatav külmade pööningute puhul. Aluskatet Silver kasutatakse laialdaselt hästi ventileeritavates katuse konstruktsioonides.

Katuse aluskate kinnitatakse sarikate külge, jäetakse keskelt rippuma 25 mm. 75 m² rull, laius 1500 mm.
Katusetööd ilma katuse aluskatet paigaldamata on tänapäeval raske ette kujutada.
Elkatek aluskate Silver on parima hinnaga aluskate, mida saame pakkuda.

Kasutusvaldkond: katuse diffusioonaluskattekile vastu eterniit, kivi ja metall katusele.
Omadused: kondensaadi vastane kile on ettenähtud välisniiskuse vastu ja kaitsmaks sisekonstruktsioone vihma ning lume eest. Kiled kaitsevad pööninguruumides soojusisolatsiooni välisniiskuse sissetungi eest ning tänu mikroperforeeringule loovad omakorda võimaluse siseruumides oleva niiskuse tuuldumiseks välja. Kiled on ette nähtud ainult ventileeritavate kaldkatusetüüpide jaoks.
Paigaldamine: Paigaldades materjali on vajalik ülekate 15-20cm. Paigalda kile sarikate vahele 25mm läbivajumisega ja jätta ruumi ventilatsiooniks. Materjali pind on kaetud vettimava mittekootud kihiga, peab olema pööratud sissepoole. Värviline joon rullis oleva materjali serval tähistab oma eredama poolega seda pinda, mis peab jääma katusekatte poole (üles).


MÕÕTHIND
Mittehingav katuse aluskate Silver 75 m² rull36 €
rooftec