Tänapäevase Eternit Baltic asbestivaba eterniidi valmistamine

Eternit Baltic asbestivaba eterniit

Asbestivaba eterniidi valmistamine baseerub kaasaegsel tehnoloogial, millega on saavutatud kõrge kvaliteeditase. Ökoloogiliselt puhas, ilmastiku- ja tulekindlus, kergus, elastsus, montaažilihtsus, lai värvivalik ja ostjasõbralik hind on teinud temast populaarse katusematerjali. Ajalooliselt on eterniitkatused Eesti rasketes ilmastikutingimustes näidanud ennast väga vastupidavate ja kauakestvatena.

Asbestivaba eterniidi valmistamine toimub Hatscheki masinaga tsemendist, lubjakivist, amorfsest ränidioksiidist, tselluloosist, polüvinüülalkoholist ja veest.eternit baltic Asbesti asendaval plüvinüülalkoholikiul on tugevuse parandamise funktsioon. Kiudtsemendis on mikroskoopilised õhuvahed, millel on mitu kasulikku ülesannet. Need vahed parandavad heli- ja soojusisolatsiooniomadusi. Külma ilmaga täituvad kiudtsemendi õhuvahed veest tekkinud jääga. Nii tagatakse selle materjali eelis, mis tingib, et asbestivaba eterniit laineplaatide omadused temperatuurimuutuste mõjul ei halvene.

Seejärel, eterniidi valmistamine jätkub koostismaterjalide segistis segamisega, kus kiudtsement ühtlase massina plaatide vormimisrullile liigub. Trumlil antakse valmis massile vajalik paksus. Seejärel liigub vormitud materjal konveierile, kus selle paksust veel kord kontrollitakse. Asbestivaba eterniit plaat lõigatakse vastavalt toodetava profiili mõõtmetele tükkideks. Lahtilõigatud plaatidele vormitakse lainepressi abil lained ning seejärel pannakse plaadid metallvormidesse, millega need valmimiskambrisse liiguvad. Enne lainete vormimist tekkinud jäägid naasevad tagasi tootmisprotsessi.Balti laine

Enne värviga katmist puhastatakse valmis plaadid ja kuumutatakse need teatud kindla temperatuurini. Kuumenedes plaadi poorid laienevad ning värv hõõrutakse harjadega plaatidesse. Seejärel plaadid kuivatatakse, et moodustuks esimene värvikile ning nad oleks kardinvärvimiseks valmis. Kardinvärvimise käigus valatakse plaat ühtlase värvijoaga üle. Nii luuakse sile pind ning pärast kuivamist moodustub värvikile. See tagab laineplaatide katte pikaealisuse ja vastupidavuse.

Kasutuskohad:

Asbestivaba laineplaate kasutatakse eramute, korrus- ja ridaelamute, ühiskondlike- ja tootmishoonete katuste ehitamisel. Samuti kasutatakse laineplaate fassaadide renoveerimisel ja ehitamisel, nii vertikaalselt kui horisontaalselt paigaldatuna. Hall eterniit võimaldab katta suuri pindalasid taskukohase hinnaga.

Asbestivaba eterniidi valmistamine

Roofteci poolt pakutava asbestivaba eterniidi valikuga on võimalik tutvuda SIIN.

rooftec